Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72210S0200K151
B72210S0200K151
B72210S0200K151 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 33V 500A DISC 10MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 500 A
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 3.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 36.3 V
Varistor Voltage (Min): 29.7 V
Varistor Voltage (Typ): 33 V
Maximum AC Volts: 20 V
Maximum DC Volts: 26 V
Capacitance @ Frequency: 3650 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72210S0200K151 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 33V 500A DISC 10MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 500 A, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 3.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 36.3 V, Varistor Voltage (Min): 29.7 V, Varistor Voltage (Typ): 33 V, Maximum AC Volts: 20 V, Maximum DC Volts: 26 V, Capacitance @ Frequency: 3650 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72210S0200K151
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72210S0200K151 B72210S0200K151 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Varistors 20VAC 10% 10mm StandarD