Produkte > TDK ELECTRONICS > B72214S0111K151
B72214S0111K151
B72214S0111K151 TDK ELECTRONICS
siov_taping.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Var MOV 115VAC/150VDC 4500A 180V Thru-Hole Radial T/R
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72214S0111K151 TDK ELECTRONICS
Description: VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 30J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 198 V, Varistor Voltage (Min): 162 V, Varistor Voltage (Typ): 180 V, Maximum AC Volts: 115 V, Maximum DC Volts: 150 V, Capacitance @ Frequency: 1000 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72214S0111K151 B72214S0111K151 Hersteller : TDK ELECTRONICS siov_taping.pdf Var MOV 115VAC/150VDC 4500A 180V Thru-Hole Radial T/R
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
B72214S0111K151 B72214S0111K151 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 30J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 198 V
Varistor Voltage (Min): 162 V
Varistor Voltage (Typ): 180 V
Maximum AC Volts: 115 V
Maximum DC Volts: 150 V
Capacitance @ Frequency: 1000 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
B72214S0111K151 B72214S0111K151 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Varistors 115VAC 10% 14mm StandarD