Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72214S0421K551
B72214S0421K551
B72214S0421K551 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 90J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 748 V
Varistor Voltage (Min): 612 V
Varistor Voltage (Typ): 680 V
Maximum AC Volts: 420 V
Maximum DC Volts: 560 V
Capacitance @ Frequency: 290 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 950 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72214S0421K551 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 90J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 748 V, Varistor Voltage (Min): 612 V, Varistor Voltage (Typ): 680 V, Maximum AC Volts: 420 V, Maximum DC Volts: 560 V, Capacitance @ Frequency: 290 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72214S0421K551
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72214S0421K551 B72214S0421K551 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Energy: 90J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 748 V
Varistor Voltage (Min): 612 V
Varistor Voltage (Typ): 680 V
Maximum AC Volts: 420 V
Maximum DC Volts: 560 V
Produkt ist nicht verfügbar
B72214S0421K551 B72214S0421K551 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Varistors 420VAC 10% 14mm StandarD