Produkte > EPCOS / TDK > B72214S0461K151
B72214S0461K151
B72214S0461K151 EPCOS / TDK
SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS / TDK
Varistors 460VAC 10% 14mm StandarD
auf Bestellung 2769 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72214S0461K151 EPCOS / TDK
Description: VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 3.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Energy: 55J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 350 V, Capacitance @ Frequency: 220 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72214S0461K151
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72214S0461K151 B72214S0461K151 Hersteller : TDK SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 3.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Energy: 55J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V
Capacitance @ Frequency: 220 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 3.5 kA
Energy: 55J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V