Produkte > EPCOS / TDK > B72214S0461K331
B72214S0461K331
B72214S0461K331 EPCOS / TDK
SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS / TDK
Varistors 460VAC 10% 14mm StandarD
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72214S0461K331 EPCOS / TDK
Description: VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 100J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 825 V, Varistor Voltage (Min): 675 V, Varistor Voltage (Typ): 750 V, Maximum AC Volts: 460 V, Maximum DC Volts: 615 V, Capacitance @ Frequency: 260 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72214S0461K331
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72214S0461K331 B72214S0461K331 Hersteller : TDK SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 100J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 825 V
Varistor Voltage (Min): 675 V
Varistor Voltage (Typ): 750 V
Maximum AC Volts: 460 V
Maximum DC Volts: 615 V
Capacitance @ Frequency: 260 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Energy: 100J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 825 V
Varistor Voltage (Min): 675 V
Varistor Voltage (Typ): 750 V
Maximum AC Volts: 460 V
Maximum DC Volts: 615 V