Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72214S1140K552
B72214S1140K552
B72214S1140K552 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 4J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 24.2 V
Varistor Voltage (Min): 19.8 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 10 pF @ 1 kHz
Qualification: AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72214S1140K552 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 4J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 24.2 V, Varistor Voltage (Min): 19.8 V, Varistor Voltage (Typ): 22 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 16 V, Capacitance @ Frequency: 10 pF @ 1 kHz, Qualification: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote B72214S1140K552
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72214S1140K552 B72214S1140K552 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Varistors 14VAC 10% 14mm AEC-Q200