Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72214S2461K561
B72214S2461K561 EPCOS - TDK Electronics
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 750V 5KA DISC 14MM
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 150J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 825 V
Varistor Voltage (Min): 675 V
Varistor Voltage (Typ): 750 V
Maximum AC Volts: 460 V
Maximum DC Volts: 615 V
Capacitance @ Frequency: 260 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72214S2461K561 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 750V 5KA DISC 14MM, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 150J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 825 V, Varistor Voltage (Min): 675 V, Varistor Voltage (Typ): 750 V, Maximum AC Volts: 460 V, Maximum DC Volts: 615 V, Capacitance @ Frequency: 260 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72214S2461K561
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72214S2461K561 B72214S2461K561 Hersteller : EPCOS / TDK Varistors 460VAC 10% 14mm AdvanceD