Produkte > TDK ELECTRONICS > B72214S2551K551
B72214S2551K551
B72214S2551K551 TDK ELECTRONICS
siov_leaded_advanced.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Var MOV 550VAC/745VDC 5000A 910V Thru-Hole Radial Ammo
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72214S2551K551 TDK ELECTRONICS
Description: VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 180J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.001 kV, Varistor Voltage (Min): 819 V, Varistor Voltage (Typ): 910 V, Maximum AC Volts: 550 V, Maximum DC Volts: 745 V, Capacitance @ Frequency: 215 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72214S2551K551 B72214S2551K551 Hersteller : TDK ELECTRONICS siov_leaded_advanced.pdf Var MOV 550VAC/745VDC 5000A 910V Thru-Hole Radial Ammo
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Mindestbestellmenge: 500
Mindestbestellmenge: 500
B72214S2551K551 B72214S2551K551 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Leaded_AdvanceD.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 180J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.001 kV
Varistor Voltage (Min): 819 V
Varistor Voltage (Typ): 910 V
Maximum AC Volts: 550 V
Maximum DC Volts: 745 V
Capacitance @ Frequency: 215 pF @ 1 kHz
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 5 kA
Energy: 180J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Min): 819 V
Varistor Voltage (Typ): 910 V
Maximum AC Volts: 550 V
Maximum DC Volts: 745 V
Mindestbestellmenge: 10
B72214S2551K551 B72214S2551K551 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_AdvanceD.pdf?ref_disty=digikey Varistors 550VAC 10% 14mm AdvanceD