Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72214T2421K105
B72214T2421K105
B72214T2421K105 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Housed_T14_20series.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 680V 6KA 3SIP
Packaging: Tray
Features: Thermally Protected
Package / Case: 3-SIP
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 180J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 748 V
Varistor Voltage (Min): 612 V
Varistor Voltage (Typ): 680 V
Maximum AC Volts: 420 V
Maximum DC Volts: 560 V
Capacitance @ Frequency: 290 pF @ 1 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72214T2421K105 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 680V 6KA 3SIP, Packaging: Tray, Features: Thermally Protected, Package / Case: 3-SIP, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 180J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 748 V, Varistor Voltage (Min): 612 V, Varistor Voltage (Typ): 680 V, Maximum AC Volts: 420 V, Maximum DC Volts: 560 V, Capacitance @ Frequency: 290 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72214T2421K105
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72214T2421K105 B72214T2421K105 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Housed_T14_20series.pdf Varistors 420VAC 10% 14mm AdvanceD Thermofused