Produkte > TDK ELECTRONICS > B72220P3511K101
B72220P3511K101
B72220P3511K101 TDK ELECTRONICS
siov_leaded_superior_mp_s20.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Var MOV 510VAC/670VDC 10000A 820V Radial Bulk
auf Bestellung 10600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 107
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72220P3511K101 TDK ELECTRONICS
Description: VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 445J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 902 V, Varistor Voltage (Min): 738 V, Varistor Voltage (Typ): 820 V, Maximum AC Volts: 510 V, Maximum DC Volts: 670 V, Capacitance @ Frequency: 600 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72220P3511K101 B72220P3511K101 Hersteller : TDK ELECTRONICS siov_leaded_superior_mp_s20.pdf Var MOV 510VAC/670VDC 10000A 820V Radial Bulk
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 104
Mindestbestellmenge: 103
Mindestbestellmenge: 70
B72220P3511K101 B72220P3511K101 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_SuperioR_MP_S20.pdf Varistors 510VAC 10% 20mm SuperioR MP
Mindestbestellmenge: 2
Mindestbestellmenge: 60
Mindestbestellmenge: 51
B72220P3511K101 B72220P3511K101 Hersteller : TDK Corporation SIOV_Leaded_SuperioR_MP_S20.pdf Description: VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 445J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 902 V
Varistor Voltage (Min): 738 V
Varistor Voltage (Typ): 820 V
Maximum AC Volts: 510 V
Maximum DC Volts: 670 V
Capacitance @ Frequency: 600 pF @ 1 kHz
Mindestbestellmenge: 6
Produkt ist nicht verfügbar
B72220P3511K101 Hersteller : Epcos SIOV_Leaded_SuperioR_MP_S20.pdf Диск 20ММ Vv=820V Група товару: Варистори Од. вим: шт