Produkte > TDK CORPORATION > B72220P3681K101
B72220P3681K101
B72220P3681K101 TDK Corporation
SIOV_Leaded_SuperioR_MP_S20.pdf
Hersteller: TDK Corporation
Description: VARISTOR 1.1KV 10KA DISC 20MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 595J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.21 kV
Varistor Voltage (Min): 990 V
Varistor Voltage (Typ): 1.1 kV
Maximum AC Volts: 680 V
Maximum DC Volts: 895 V
Capacitance @ Frequency: 450 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 3050 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72220P3681K101 TDK Corporation
Description: VARISTOR 1.1KV 10KA DISC 20MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 595J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.21 kV, Varistor Voltage (Min): 990 V, Varistor Voltage (Typ): 1.1 kV, Maximum AC Volts: 680 V, Maximum DC Volts: 895 V, Capacitance @ Frequency: 450 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72220P3681K101
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72220P3681K101 B72220P3681K101 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_SuperioR_MP_S20.pdf Varistors 680VAC 10% 20mm SuperioR MP
Produkt ist nicht verfügbar
B72220P3681K101 B72220P3681K101 Hersteller : TDK SIOV_Leaded_SuperioR_MP_S20.pdf Varistors 680VAC 10% 20mm SuperioR MP