Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72220Q0231K101
B72220Q0231K101
B72220Q0231K101 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Leaded_EnergetiQ.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 360V 15KA RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 15 kA
Operating Temperature: -45°C ~ 105°C (TA)
Energy: 180J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 396 V
Varistor Voltage (Min): 324 V
Varistor Voltage (Typ): 360 V
Maximum AC Volts: 230 V
Maximum DC Volts: 300 V
Capacitance @ Frequency: 1350 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 1289 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72220Q0231K101 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 360V 15KA RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 15 kA, Operating Temperature: -45°C ~ 105°C (TA), Energy: 180J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 396 V, Varistor Voltage (Min): 324 V, Varistor Voltage (Typ): 360 V, Maximum AC Volts: 230 V, Maximum DC Volts: 300 V, Capacitance @ Frequency: 1350 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72220Q0231K101
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72220Q0231K101 B72220Q0231K101 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_EnergetiQ.pdf Varistors 230VAC 10% 20mm EnergetiQ