Produkte > EPCOS / TDK > B72220S0511K501
B72220S0511K501
B72220S0511K501 EPCOS / TDK
SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS / TDK
Varistors 510VAC 10% 20mm StandarD
auf Bestellung 1834 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72220S0511K501 EPCOS / TDK
Description: VARISTOR 820V 6.5KA DISC 20MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 190J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 902 V, Varistor Voltage (Min): 738 V, Varistor Voltage (Typ): 820 V, Maximum AC Volts: 510 V, Maximum DC Volts: 670 V, Capacitance @ Frequency: 460 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72220S0511K501
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72220S0511K501 B72220S0511K501 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 820V 6.5KA DISC 20MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 190J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 902 V
Varistor Voltage (Min): 738 V
Varistor Voltage (Typ): 820 V
Maximum AC Volts: 510 V
Maximum DC Volts: 670 V
Capacitance @ Frequency: 460 pF @ 1 kHz