Produkte > EPCOS / TDK > B72220S2511K101
B72220S2511K101
B72220S2511K101 EPCOS / TDK
SIOV_Leaded_AdvanceD.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS / TDK
Varistors 510VAC 10% 20mm AdvanceD
auf Bestellung 7930 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72220S2511K101 EPCOS / TDK
Description: VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 325J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 902 V, Varistor Voltage (Min): 738 V, Varistor Voltage (Typ): 820 V, Maximum AC Volts: 510 V, Maximum DC Volts: 670 V, Capacitance @ Frequency: 460 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72220S2511K101 B72220S2511K101 Hersteller : TDK SIOV_Leaded_AdvanceD.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 325J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 902 V
Varistor Voltage (Min): 738 V
Varistor Voltage (Typ): 820 V
Maximum AC Volts: 510 V
Maximum DC Volts: 670 V
Capacitance @ Frequency: 460 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 561 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
B72220S2511K101 B72220S2511K101 Hersteller : TDK ELECTRONICS siov_leaded_advanced.pdf Var MOV 510VAC/670VDC 10000A 820V Thru-Hole Radial Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
B72220S2511K101 Hersteller : Epcos SIOV_Leaded_AdvanceD.pdf?ref_disty=digikey Диск 20ММ Vv=820V Група товару: Варистори Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
B72220S2511K101 Hersteller : Epcos/TDK EPCOS_Varistors.pdf Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 738, Uac, В = 510, Udc, В = 670, Iімп макс, А = 100, Енергія, Дж = 325, Розм., мм = 20, С, пФ = 340, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10, Крок = 10 мм,... Група товару: Варистори Корпус: Disс 20 mm Од. вим:
Anzahl je Verpackung: 1600 Stücke
B72220S2511K101 Hersteller : TDK mp_s20.pdf Category: THT varistors
Description: Varistor: metal-oxide; THT; 510VAC; 670VDC; 820V; 10000A; Ø: 21.5mm
Mounting: THT
Operating temperature: -40...105°C
Type of varistor: metal-oxide
Terminal pitch: 10mm
Height: 8.6mm
Body dimensions: Ø21.5x8.6mm
Diameter: 21.5mm
Energy 2 ms: 325J
Max. operating voltage: 510V AC; 670V DC
Varistor voltage: 820V