Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72220T2301K105
B72220T2301K105
B72220T2301K105 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Housed_T20_20series.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 470V 3KA RADIAL BOX 3LD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 3 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 250J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 517 V
Varistor Voltage (Min): 423 V
Varistor Voltage (Typ): 470 V
Maximum AC Volts: 300 V
Maximum DC Volts: 385 V
Capacitance @ Frequency: 780 pF @ 1 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72220T2301K105 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 470V 3KA RADIAL BOX 3LD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Thermally Protected, Package / Case: Radial, Box - 3 Lead, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 3 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 250J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 517 V, Varistor Voltage (Min): 423 V, Varistor Voltage (Typ): 470 V, Maximum AC Volts: 300 V, Maximum DC Volts: 385 V, Capacitance @ Frequency: 780 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72220T2301K105
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72220T2301K105 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Housed_T20_20series-1317155.pdf Varistors 20mm / 300v