Produkte > EPCOS / TDK > B72225S4171K101
B72225S4171K101
B72225S4171K101 EPCOS / TDK
SIOV_Leaded_SuperioR_S25-1624223.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Varistors 25MM / 175V
auf Bestellung 1050 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72225S4171K101 EPCOS / TDK
Description: VARISTOR 270V 20KA DISC 27.5MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 27.5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 20 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 245J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 297 V, Varistor Voltage (Min): 243 V, Varistor Voltage (Typ): 270 V, Maximum AC Volts: 175 V, Maximum DC Volts: 225 V, Capacitance @ Frequency: 2900 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72225S4171K101
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72225S4171K101 Hersteller : Epcos SIOV_Leaded_SuperioR_S25.pdf Диск 25ММ Vv=270V (S25K175) Група товару: Варистори Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
B72225S4171K101 B72225S4171K101 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Leaded_SuperioR_S25.pdf Description: VARISTOR 270V 20KA DISC 27.5MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 27.5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 20 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 245J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 297 V
Varistor Voltage (Min): 243 V
Varistor Voltage (Typ): 270 V
Maximum AC Volts: 175 V
Maximum DC Volts: 225 V
Capacitance @ Frequency: 2900 pF @ 1 kHz