Produkte > EPCOS / TDK > B72225S4551K101
B72225S4551K101
B72225S4551K101 EPCOS / TDK
SIOV_Leaded_SuperioR_S25.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Varistors 550VAC 10% 25mm SuperioR
auf Bestellung 864 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72225S4551K101 EPCOS / TDK
Description: VARISTOR 910V 20KA DISC 27.5MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 27.5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 20 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 780J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.001 kV, Varistor Voltage (Min): 819 V, Varistor Voltage (Typ): 910 V, Maximum AC Volts: 550 V, Maximum DC Volts: 745 V, Capacitance @ Frequency: 1500 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72225S4551K101 B72225S4551K101 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Leaded_SuperioR_S25.pdf Description: VARISTOR 910V 20KA DISC 27.5MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 27.5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 20 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 780J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.001 kV
Varistor Voltage (Min): 819 V
Varistor Voltage (Typ): 910 V
Maximum AC Volts: 550 V
Maximum DC Volts: 745 V
Capacitance @ Frequency: 1500 pF @ 1 kHz