Produkte > TDK > B72232B0321K001
B72232B0321K001
B72232B0321K001 TDK
SIOV_Block_HighE.pdf
Hersteller: TDK
Varistors 320VAC 10% 32mm High E
auf Bestellung 111 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72232B0321K001 TDK
Description: VARISTOR 510V 25KA ENCASED DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Encased Disc, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Surge: 25 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 430J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 561 V, Varistor Voltage (Min): 459 V, Varistor Voltage (Typ): 510 V, Maximum AC Volts: 320 V, Maximum DC Volts: 420 V, Capacitance @ Frequency: 1700 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72232B0321K001 B72232B0321K001 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Block_HighE.pdf Varistors 320VAC 10% 32mm High E
auf Bestellung 46 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B72232B0321K001 B72232B0321K001 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Block_HighE.pdf Description: VARISTOR 510V 25KA ENCASED DISC
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Surge: 25 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 430J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 561 V
Varistor Voltage (Min): 459 V
Varistor Voltage (Typ): 510 V
Maximum AC Volts: 320 V
Maximum DC Volts: 420 V
Capacitance @ Frequency: 1700 pF @ 1 kHz