Produkte > EPCOS / TDK > B72280B0461K001
B72280B0461K001
B72280B0461K001 EPCOS / TDK
SIOV_Block_HighE.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Varistors 460VAC 10% 80mm High E
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 206-210 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72280B0461K001 EPCOS / TDK
Description: VARISTOR 750V 100KA ENCASED DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Encased Disc, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Surge: 100 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 2500J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 825 V, Varistor Voltage (Min): 675 V, Varistor Voltage (Typ): 750 V, Maximum AC Volts: 460 V, Maximum DC Volts: 615 V, Capacitance @ Frequency: 7700 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72280B0461K001 B72280B0461K001 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Block_HighE.pdf Description: VARISTOR 750V 100KA ENCASED DISC
Packaging: Bulk
Package / Case: Encased Disc
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Surge: 100 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 2500J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 825 V
Varistor Voltage (Min): 675 V
Varistor Voltage (Typ): 750 V
Maximum AC Volts: 460 V
Maximum DC Volts: 615 V
Capacitance @ Frequency: 7700 pF @ 1 kHz