Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72500E0140K070
B72500E0140K070 EPCOS - TDK Electronics
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72500E0140K070 EPCOS - TDK Electronics
Category: SMD varistors, Description: Varistor: ceramics; SMD; 0603; 14VAC; 18VDC; 200mJ; 1A; 22V; 100pF, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Energy 2 ms: 0.2J, Varistor max current 8/20µs: 1A, Max. operating voltage: 14V AC; 18V DC, Varistor voltage: 22V, Type of varistor: ceramics, Capacitance: 0.1nF.
Weitere Produktangebote B72500E0140K070
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72500E0140K070 Hersteller : EPCOS / TDK Varistors CT0603K14G2
Produkt ist nicht verfügbar
B72500E0140K070 B72500E0140K070 Hersteller : TDK Category: SMD varistors
Description: Varistor: ceramics; SMD; 0603; 14VAC; 18VDC; 200mJ; 1A; 22V; 100pF
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Energy 2 ms: 0.2J
Varistor max current 8/20µs: 1A
Max. operating voltage: 14V AC; 18V DC
Varistor voltage: 22V
Type of varistor: ceramics
Capacitance: 0.1nF