Produkte > EPCOS > B72510E2170K072
B72510E2170K072 EPCOS
ct0805k17autolcg2.pdf
Hersteller: EPCOS
Var MLV 17VAC/22VDC 30A 25V to 33V 0805 SMD Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72510E2170K072 EPCOS
Description: VARISTOR 29V 30A 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 30 A, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Energy: 0.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 33.35 V, Varistor Voltage (Min): 24.65 V, Varistor Voltage (Typ): 29 V, Maximum AC Volts: 17 V, Maximum DC Volts: 22 V, Capacitance @ Frequency: 100 pF @ 1 kHz, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote B72510E2170K072
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72510E2170K072 B72510E2170K072 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics Description: VARISTOR 29V 30A 0805
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 30 A
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 33.35 V
Varistor Voltage (Min): 24.65 V
Varistor Voltage (Typ): 29 V
Maximum AC Volts: 17 V
Maximum DC Volts: 22 V
Capacitance @ Frequency: 100 pF @ 1 kHz