Produkte > EPCOS / TDK > B72510T0350K062
B72510T0350K062
B72510T0350K062 EPCOS / TDK
Surge_protection_series.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS / TDK
Varistors 0805 35VAC 150pF 80A
auf Bestellung 5048 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72510T0350K062 EPCOS / TDK
Description: VARISTOR 56V 80A 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 80 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.3J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 61.6 V, Varistor Voltage (Min): 50.4 V, Varistor Voltage (Typ): 56 V, Maximum AC Volts: 35 V, Maximum DC Volts: 45 V, Capacitance @ Frequency: 150 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72510T0350K062 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics Surge_protection_series.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 56V 80A 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 80 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.3J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 61.6 V
Varistor Voltage (Min): 50.4 V
Varistor Voltage (Typ): 56 V
Maximum AC Volts: 35 V
Maximum DC Volts: 45 V
Capacitance @ Frequency: 150 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 3887 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 84
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current - Surge: 80 A
Energy: 0.3J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 61.6 V
Varistor Voltage (Min): 50.4 V
Varistor Voltage (Typ): 56 V
Maximum AC Volts: 35 V
Maximum DC Volts: 45 V