Produkte > EPCOS > B72510T2170K062
B72510T2170K062 EPCOS
CTVS_Auto_SMD.pdf
Hersteller: EPCOS
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72510T2170K062 EPCOS
Description: VARISTOR 25V 30A 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 30 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 30 V, Varistor Voltage (Typ): 25 V, Maximum AC Volts: 17 V, Maximum DC Volts: 22 V, Capacitance @ Frequency: 100 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote B72510T2170K062
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72510T2170K062 B72510T2170K062 Hersteller : TDK CTVS_Auto_SMD.pdf Description: VARISTOR 25V 30A 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 30 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 30 V
Varistor Voltage (Typ): 25 V
Maximum AC Volts: 17 V
Maximum DC Volts: 22 V
Capacitance @ Frequency: 100 pF @ 1 MHz