Produkte > EPCOS > B72510V0200K062
B72510V0200K062 EPCOS
Standard_series.pdf
Hersteller: EPCOS
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72510V0200K062 EPCOS
Description: VARISTOR 33V 80A 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 80 A, Energy: 0.3J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 36.3 V, Varistor Voltage (Min): 29.7 V, Varistor Voltage (Typ): 33 V, Maximum AC Volts: 20 V, Maximum DC Volts: 26 V.
Weitere Produktangebote B72510V0200K062
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72510V0200K062 B72510V0200K062 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics Standard_series.pdf Description: VARISTOR 33V 80A 0805
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 80 A
Energy: 0.3J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 36.3 V
Varistor Voltage (Min): 29.7 V
Varistor Voltage (Typ): 33 V
Maximum AC Volts: 20 V
Maximum DC Volts: 26 V