Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72527G3200K000
B72527G3200K000
B72527G3200K000 EPCOS - TDK Electronics
Leaded_series_SHCV.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: TVS DEVICE MIXED 54V RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Technology: Mixed Technology
Voltage - Clamping: 54V
Number of Circuits: 1
auf Bestellung 182 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72527G3200K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: TVS DEVICE MIXED 54V RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Applications: General Purpose, Technology: Mixed Technology, Voltage - Clamping: 54V, Number of Circuits: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72527G3200K000 B72527G3200K000 Hersteller : EPCOS / TDK Leaded_series_SHCV.pdf Varistors 20V 200A 1000000pF