Produkte > TDK ELECTRONICS > B72530T0350K072
B72530T0350K072 TDK ELECTRONICS
standard_series.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Ceramic transient voltage suppressors
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72530T0350K072 TDK ELECTRONICS
Description: VARISTOR 56V 250A 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 2J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 61.6 V, Varistor Voltage (Min): 50.4 V, Varistor Voltage (Typ): 56 V, Maximum AC Volts: 35 V, Maximum DC Volts: 45 V, Capacitance @ Frequency: 600 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72530T0350K072
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72530T0350K072 B72530T0350K072 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics Standard_series.pdf Description: VARISTOR 56V 250A 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 2J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 61.6 V
Varistor Voltage (Min): 50.4 V
Varistor Voltage (Typ): 56 V
Maximum AC Volts: 35 V
Maximum DC Volts: 45 V
Capacitance @ Frequency: 600 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
B72530T0350K072 B72530T0350K072 Hersteller : EPCOS / TDK Standard_series.pdf Varistors 1210 35V 250A 600pF