Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72530U1500K062
B72530U1500K062
B72530U1500K062 EPCOS - TDK Electronics
B72530U1500K062_DS.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 82V 1.2KA 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 90.2 V
Varistor Voltage (Min): 73.8 V
Varistor Voltage (Typ): 82 V
Maximum AC Volts: 50 V
Maximum DC Volts: 65 V
Capacitance @ Frequency: 1200 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72530U1500K062 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 82V 1.2KA 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 90.2 V, Varistor Voltage (Min): 73.8 V, Varistor Voltage (Typ): 82 V, Maximum AC Volts: 50 V, Maximum DC Volts: 65 V, Capacitance @ Frequency: 1200 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72530U1500K062 B72530U1500K062 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B72530U1500K062_DS.pdf Description: VARISTOR 82V 1.2KA 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 1.2 kA
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 90.2 V
Varistor Voltage (Min): 73.8 V
Varistor Voltage (Typ): 82 V
Maximum AC Volts: 50 V
Maximum DC Volts: 65 V
auf Bestellung 3410 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
B72530U1500K062 B72530U1500K062 Hersteller : EPCOS / TDK B72530U1500K062_DS.pdf Varistors 1210 65VDC 1200pF 1200A