Produkte > EPCOS > B72530V0110K062
B72530V0110K062 EPCOS
Standard_series.pdf
Hersteller: EPCOS
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72530V0110K062 EPCOS
Description: VARISTOR 18V 400A 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 400 A, Energy: 1.2J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 19.8 V, Varistor Voltage (Min): 16.2 V, Varistor Voltage (Typ): 18 V, Maximum AC Volts: 11 V, Maximum DC Volts: 14 V.
Weitere Produktangebote B72530V0110K062
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72530V0110K062 B72530V0110K062 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics Standard_series.pdf Description: VARISTOR 18V 400A 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 400 A
Energy: 1.2J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 19.8 V
Varistor Voltage (Min): 16.2 V
Varistor Voltage (Typ): 18 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 14 V