Produkte > TDK ELECTRONICS > B72540E3300K072
B72540E3300K072
B72540E3300K072 TDK ELECTRONICS
automotiveseries.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Var MLV 30VAC/34VDC 1200A 47V 2220 SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72540E3300K072 TDK ELECTRONICS
Description: VARISTOR 47V 1.2KA 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Energy: 12J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 51.7 V, Varistor Voltage (Min): 42.3 V, Varistor Voltage (Typ): 47 V, Maximum AC Volts: 30 V, Maximum DC Volts: 34 V, Capacitance @ Frequency: 10000 pF @ 1 kHz, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72540E3300K072 B72540E3300K072 Hersteller : TDK ELECTRONICS automotiveseries.pdf Var MLV 30VAC/34VDC 1200A 47V 2220 SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6000
B72540E3300K072 B72540E3300K072 Hersteller : EPCOS / TDK Automotive_series.pdf Varistors 2220 30Vrms 10A
B72540E3300K072 B72540E3300K072 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics Automotive_series.pdf Description: VARISTOR 47V 1.2KA 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Energy: 12J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 51.7 V
Varistor Voltage (Min): 42.3 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 34 V
Capacitance @ Frequency: 10000 pF @ 1 kHz
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Mindestbestellmenge: 3
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current - Surge: 1.2 kA
Energy: 12J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 51.7 V
Varistor Voltage (Min): 42.3 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 34 V