Produkte > EPCOS > B72540V1300K062
B72540V1300K062 Epcos
ML__Automotive.pdf
Hersteller: Epcos
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72540V1300K062 Epcos
Description: VARISTOR 47V 1.2KA 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 12J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 51.7 V, Varistor Voltage (Min): 42.3 V, Varistor Voltage (Typ): 47 V, Maximum AC Volts: 30 V, Maximum DC Volts: 34 V, Capacitance @ Frequency: 4000 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72540V1300K062
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72540V1300K062 B72540V1300K062 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics ML__Automotive.pdf Description: VARISTOR 47V 1.2KA 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 12J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 51.7 V
Varistor Voltage (Min): 42.3 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 34 V
Capacitance @ Frequency: 4000 pF @ 1 kHz