Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72542V0250K062
B72542V0250K062
B72542V0250K062 EPCOS - TDK Electronics
Standard_series.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 39V 1.2KA 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 1.2 kA
Energy: 9.6J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 42.9 V
Varistor Voltage (Min): 35.1 V
Varistor Voltage (Typ): 39 V
Maximum AC Volts: 25 V
Maximum DC Volts: 31 V
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72542V0250K062 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 39V 1.2KA 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 1.2 kA, Energy: 9.6J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 42.9 V, Varistor Voltage (Min): 35.1 V, Varistor Voltage (Typ): 39 V, Maximum AC Volts: 25 V, Maximum DC Volts: 31 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72542V0250K062 B72542V0250K062 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics Standard_series.pdf Description: VARISTOR 39V 1.2KA 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 1.2 kA
Energy: 9.6J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 42.9 V
Varistor Voltage (Min): 35.1 V
Varistor Voltage (Typ): 39 V
Maximum AC Volts: 25 V
Maximum DC Volts: 31 V