Produkte > EPCOS / TDK > B72542V3140S272
B72542V3140S272
B72542V3140S272 EPCOS / TDK
ML__Automotive.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Varistors 16Vdc 1200A 5800mJ
auf Bestellung 507 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72542V3140S272 EPCOS / TDK
Description: VARISTOR 22V 1.2KA 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 5.8J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 27 V, Varistor Voltage (Typ): 22 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 16 V, Capacitance @ Frequency: 15000 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72542V3140S272 Hersteller : TDK ELECTRONICS ml__automotive_new.pdf Var MLV 14VAC/16VDC 1200A 22V 2220 SMD Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 24000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
auf Bestellung 24000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3000
Produkt ist nicht verfügbar
B72542V3140S272 B72542V3140S272 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics ML__Automotive.pdf Description: VARISTOR 22V 1.2KA 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 5.8J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 27 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 15000 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 1.2 kA
Energy: 5.8J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 27 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 16 V