Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72547E3200K000
B72547E3200K000
B72547E3200K000 EPCOS - TDK Electronics
Leaded_series_SHCV.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: TVS DEVICE MIXED TECHNOLOGY 58V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Technology: Mixed Technology
Voltage - Clamping: 58V
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72547E3200K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: TVS DEVICE MIXED TECHNOLOGY 58V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Applications: General Purpose, Technology: Mixed Technology, Voltage - Clamping: 58V, Part Status: Active, Number of Circuits: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72547E3200K000 B72547E3200K000 Hersteller : EPCOS / TDK Leaded_series_SHCV.pdf Varistors 20V 1200A 470000pF
auf Bestellung 2035 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
B72547E3200K000 B72547E3200K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics Leaded_series_SHCV.pdf Description: TVS DEVICE MIXED TECHNOLOGY 58V
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Technology: Mixed Technology
Voltage - Clamping: 58V
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Mindestbestellmenge: 4
B72547E3200K000 B72547E3200K000 Hersteller : TDK Leaded_series_SHCV.pdf Varistors 20V 1200A 470000pF