Produkte > TDK > B72547L3140S200
B72547L3140S200
B72547L3140S200 TDK
Leaded_series_SHCV.pdf
Hersteller: TDK
Varistors 14V 1200A 5800mJ
auf Bestellung 908 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72547L3140S200 TDK
Description: TVS DEVICE MIXED TECHNOLOGY 40V, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Applications: General Purpose, Technology: Mixed Technology, Voltage - Clamping: 40V, Number of Circuits: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72547L3140S200 B72547L3140S200 Hersteller : EPCOS / TDK Leaded_series_SHCV.pdf Varistors 14V 1200A 5800mJ
auf Bestellung 908 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B72547L3140S200 B72547L3140S200 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics Leaded_series_SHCV.pdf Description: TVS DEVICE MIXED TECHNOLOGY 40V
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Technology: Mixed Technology
Voltage - Clamping: 40V