Produkte > TDK > B72580E0200K062
B72580E0200K062
B72580E0200K062 TDK
Automotive_series.pdf
Hersteller: TDK
Description: VARISTOR 33V 800A 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 800 A
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Energy: 3J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 36.3 V
Varistor Voltage (Min): 29.7 V
Varistor Voltage (Typ): 33 V
Maximum AC Volts: 20 V
Maximum DC Volts: 26 V
Capacitance @ Frequency: 3000 pF @ 1 kHz
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72580E0200K062 TDK
Description: VARISTOR 33V 800A 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 800 A, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Energy: 3J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 36.3 V, Varistor Voltage (Min): 29.7 V, Varistor Voltage (Typ): 33 V, Maximum AC Volts: 20 V, Maximum DC Volts: 26 V, Capacitance @ Frequency: 3000 pF @ 1 kHz, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72580E0200K062 B72580E0200K062 Hersteller : EPCOS / TDK Automotive_series.pdf Varistors 1812 20Vrms 800A
auf Bestellung 12567 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
B72580E0200K062 B72580E0200K062 Hersteller : TDK Automotive_series.pdf Description: VARISTOR 33V 800A 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 800 A
Energy: 3J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 36.3 V
Varistor Voltage (Min): 29.7 V
Varistor Voltage (Typ): 33 V
Maximum AC Volts: 20 V
Maximum DC Volts: 26 V