Produkte > EPCOS > B72580V0140K062
B72580V0140K062 Epcos
Standard_series.pdf
Hersteller: Epcos
SMD 1812 Vv=18V, Vrms=14V (SIOV-CN1812K14G) Група товару: Варистори Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72580V0140K062 Epcos
Description: VARISTOR 22V 800A 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 800 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 2.3J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 24.2 V, Varistor Voltage (Min): 19.8 V, Varistor Voltage (Typ): 22 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 4500 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72580V0140K062
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72580V0140K062 B72580V0140K062 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics Standard_series.pdf Description: VARISTOR 22V 800A 1812
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 800 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 2.3J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 24.2 V
Varistor Voltage (Min): 19.8 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 4500 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 800 A
Energy: 2.3J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 24.2 V
Varistor Voltage (Min): 19.8 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V