Produkte > EPCOS > B72580V0350K062
B72580V0350K062 EPCOS
Standard_series.pdf
Hersteller: EPCOS
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72580V0350K062 EPCOS
Description: VARISTOR 56V 500A 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 500 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 4J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 61.6 V, Varistor Voltage (Min): 50.4 V, Varistor Voltage (Typ): 56 V, Maximum AC Volts: 35 V, Maximum DC Volts: 45 V, Capacitance @ Frequency: 1200 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72580V0350K062
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72580V0350K062 B72580V0350K062 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics Standard_series.pdf Description: VARISTOR 56V 500A 1812
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 500 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 4J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 61.6 V
Varistor Voltage (Min): 50.4 V
Varistor Voltage (Typ): 56 V
Maximum AC Volts: 35 V
Maximum DC Volts: 45 V
Capacitance @ Frequency: 1200 pF @ 1 kHz