Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72580V0950S172
B72580V0950S172
B72580V0950S172 EPCOS - TDK Electronics
CN1812S95AG2.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 150V 250A 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 2.8J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 180 V
Varistor Voltage (Typ): 150 V
Maximum AC Volts: 95 V
Maximum DC Volts: 125 V
Capacitance @ Frequency: 250 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72580V0950S172 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 150V 250A 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 2.8J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 180 V, Varistor Voltage (Typ): 150 V, Maximum AC Volts: 95 V, Maximum DC Volts: 125 V, Capacitance @ Frequency: 250 pF @ 1 kHz.