Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72650M0141K093
B72650M0141K093
B72650M0141K093 EPCOS - TDK Electronics
siov_cu_standard.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 220V 400A 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 400 A
Energy: 4.5J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 242 V
Varistor Voltage (Min): 198 V
Varistor Voltage (Typ): 220 V
Maximum AC Volts: 140 V
Maximum DC Volts: 180 V
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72650M0141K093 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 220V 400A 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 400 A, Energy: 4.5J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 242 V, Varistor Voltage (Min): 198 V, Varistor Voltage (Typ): 220 V, Maximum AC Volts: 140 V, Maximum DC Volts: 180 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72650M0141K093 B72650M0141K093 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics siov_cu_standard.pdf Description: VARISTOR 220V 400A 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 400 A
Energy: 4.5J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 242 V
Varistor Voltage (Min): 198 V
Varistor Voltage (Typ): 220 V
Maximum AC Volts: 140 V
Maximum DC Volts: 180 V
auf Bestellung 2650 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produkt ist nicht verfügbar
B72650M0141K093 Hersteller : TDK siov_cu_standard.pdf Category: SMD varistors
Description: Varistor: metal-oxide; SMD; 3225; 140VAC; 180VDC; 400A; 220V; ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 3225
Type of varistor: metal-oxide
Dimensions (a x b x c): 8x6.3x3.2mm
Varistor voltage tolerance: ±10%
Max. operating voltage: 140V AC; 180V DC
Varistor voltage: 220V
Varistor max current 8/20µs: 400A