Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72650M0200K072
B72650M0200K072
B72650M0200K072 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_CU_Standard.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 33V 100A 3225
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3225 (8063 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 100 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 0.6J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 36.3 V
Varistor Voltage (Min): 29.7 V
Varistor Voltage (Typ): 33 V
Maximum AC Volts: 20 V
Maximum DC Volts: 26 V
Capacitance @ Frequency: 980 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72650M0200K072 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 33V 100A 3225, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3225 (8063 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 100 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 0.6J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 36.3 V, Varistor Voltage (Min): 29.7 V, Varistor Voltage (Typ): 33 V, Maximum AC Volts: 20 V, Maximum DC Volts: 26 V, Capacitance @ Frequency: 980 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72650M0200K072 B72650M0200K072 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_CU_Standard.pdf Varistors 20VAC 10% 3225mm
auf Bestellung 4832 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
B72650M0200K072 B72650M0200K072 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics SIOV_CU_Standard.pdf Description: VARISTOR 33V 100A 3225
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 100 A
Energy: 0.6J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 36.3 V
Varistor Voltage (Min): 29.7 V
Varistor Voltage (Typ): 33 V
Maximum AC Volts: 20 V
Maximum DC Volts: 26 V
Mindestbestellmenge: 16
B72650M0200K072 B72650M0200K072 Hersteller : TDK SIOV_CU_Standard.pdf Varistors 20VAC 10% 3225mm
Mindestbestellmenge: 3
B72650M0200K072 Hersteller : TDK SIOV_CU_Standard.pdf Category: SMD varistors
Description: Varistor: metal-oxide; SMD; 3225; 20VAC; 26VDC; 100A; 33V; ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 3225
Type of varistor: metal-oxide
Dimensions (a x b x c): 8x6.3x3.2mm
Varistor voltage tolerance: ±10%
Max. operating voltage: 20V AC; 26V DC
Varistor voltage: 33V
Varistor max current 8/20µs: 100A