Produkte > EPCOS / TDK > B72651M0251K072
B72651M0251K072
B72651M0251K072 EPCOS / TDK
tdk_epcos22189-1.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Varistors 250VAC 10% 3225mm
auf Bestellung 788 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72651M0251K072 EPCOS / TDK
Description: VARISTOR 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 250 A, Energy: 8.2J, Part Status: Active, Varistor Voltage (Max): 429 V, Varistor Voltage (Min): 351 V, Varistor Voltage (Typ): 390 V, Maximum AC Volts: 250 V, Maximum DC Volts: 320 V, Capacitance @ Frequency: 55 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72651M0251K072
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72651M0251K072 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B72651M0251K072.pdf Description: VARISTOR 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 250 A
Energy: 8.2J
Part Status: Active
Varistor Voltage (Max): 429 V
Varistor Voltage (Min): 351 V
Varistor Voltage (Typ): 390 V
Maximum AC Volts: 250 V
Maximum DC Volts: 320 V
Capacitance @ Frequency: 55 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 250 A
Energy: 8.2J
Part Status: Active
Varistor Voltage (Max): 429 V
Varistor Voltage (Min): 351 V
Varistor Voltage (Typ): 390 V
Maximum AC Volts: 250 V
Maximum DC Volts: 320 V
Produkt ist nicht verfügbar
B72651M0251K072 Hersteller : TDK B72651M0251K072.pdf Category: SMD varistors
Description: Varistor: metal-oxide; SMD; 3225; 250VAC; 320VDC; 250A; 390V; ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 3225
Type of varistor: metal-oxide
Dimensions (a x b x c): 8x6.3x4.5mm
Varistor voltage tolerance: ±10%
Max. operating voltage: 250V AC; 320V DC
Varistor voltage: 390V
Varistor max current 8/20µs: 250A