Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72660M0131K093
B72660M0131K093
B72660M0131K093 EPCOS - TDK Electronics
B72660M0131K093.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 205V 1.2KA 2SMD JLEAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 9.5J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 225.5 V
Varistor Voltage (Min): 184.5 V
Varistor Voltage (Typ): 205 V
Maximum AC Volts: 130 V
Maximum DC Volts: 170 V
Capacitance @ Frequency: 200 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72660M0131K093 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 205V 1.2KA 2SMD JLEAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 9.5J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 225.5 V, Varistor Voltage (Min): 184.5 V, Varistor Voltage (Typ): 205 V, Maximum AC Volts: 130 V, Maximum DC Volts: 170 V, Capacitance @ Frequency: 200 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72660M0131K093 B72660M0131K093 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B72660M0131K093.pdf Description: VARISTOR 205V 1.2KA 2SMD JLEAD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Current - Surge: 1.2 kA
Energy: 9.5J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 205 V
Maximum AC Volts: 130 V
Maximum DC Volts: 170 V
auf Bestellung 2465 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
B72660M0131K093 B72660M0131K093 Hersteller : EPCOS / TDK Epcos_DSAH00157961.pdf Varistors 130VAC 10% 4032mm
Mindestbestellmenge: 2
B72660M0131K093 B72660M0131K093 Hersteller : TDK Epcos_DSAH00157961.pdf Varistors 130VAC 10% 4032mm