Produkte > TDK > B72660M0141K093
B72660M0141K093
B72660M0141K093 TDK
B72660M0141K093.pdf
Hersteller: TDK
Description: VARISTOR 220V 1.2KA 2SMD JLEAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 10J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 242 V
Varistor Voltage (Min): 198 V
Varistor Voltage (Typ): 220 V
Maximum AC Volts: 140 V
Maximum DC Volts: 180 V
Capacitance @ Frequency: 180 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 1000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72660M0141K093 TDK
Description: VARISTOR 220V 1.2KA 2SMD JLEAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 10J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 242 V, Varistor Voltage (Min): 198 V, Varistor Voltage (Typ): 220 V, Maximum AC Volts: 140 V, Maximum DC Volts: 180 V, Capacitance @ Frequency: 180 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72660M0141K093 B72660M0141K093 Hersteller : TDK B72660M0141K093.pdf Description: VARISTOR 220V 1.2KA 2SMD JLEAD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Current - Surge: 1.2 kA
Energy: 10J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 242 V
Varistor Voltage (Min): 198 V
Varistor Voltage (Typ): 220 V
Maximum AC Volts: 140 V
Maximum DC Volts: 180 V
auf Bestellung 1767 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
B72660M0141K093 B72660M0141K093 Hersteller : EPCOS / TDK B72660M0141K093.pdf Varistors 140VAC 10% 4032mm