Produkte > TDK > B72660M0151K072
B72660M0151K072
B72660M0151K072 TDK
SIOV_CU_Standard.pdf
Hersteller: TDK
Description: VARISTOR 240V 1.2KA 4032
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4032 (1080 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 11J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 264 V
Varistor Voltage (Min): 216 V
Varistor Voltage (Typ): 240 V
Maximum AC Volts: 150 V
Maximum DC Volts: 200 V
Capacitance @ Frequency: 170 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72660M0151K072 TDK
Description: VARISTOR 240V 1.2KA 4032, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4032 (1080 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 11J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 264 V, Varistor Voltage (Min): 216 V, Varistor Voltage (Typ): 240 V, Maximum AC Volts: 150 V, Maximum DC Volts: 200 V, Capacitance @ Frequency: 170 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72660M0151K072 B72660M0151K072 Hersteller : TDK SIOV_CU_Standard.pdf Varistors 150VAC 10% 4032mm
auf Bestellung 4212 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
B72660M0151K072 B72660M0151K072 Hersteller : TDK SIOV_CU_Standard.pdf Description: VARISTOR 240V 1.2KA 4032
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 1.2 kA
Energy: 11J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 264 V
Varistor Voltage (Min): 216 V
Varistor Voltage (Typ): 240 V
Maximum AC Volts: 150 V
Maximum DC Volts: 200 V
Mindestbestellmenge: 15
B72660M0151K072 B72660M0151K072 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_CU_Standard.pdf Varistors 150VAC 10% 4032mm