Produkte > EPCOS / TDK > B72660M0251K093
B72660M0251K093 EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Varistors 250VAC 10% 4032mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72660M0251K093 EPCOS / TDK
Category: SMD varistors, Description: Varistor: metal-oxide; SMD; 4032; 250VAC; 320VDC; 1.2kA; 390V; ±10%, Mounting: SMD, Type of varistor: metal-oxide, Dimensions (a x b x c): 10.2x8x4.5mm, Varistor voltage tolerance: ±10%, Max. operating voltage: 250V AC; 320V DC, Varistor voltage: 390V, Varistor max current 8/20µs: 1.2kA, Case - inch: 4032.
Weitere Produktangebote B72660M0251K093
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72660M0251K093 Hersteller : TDK Category: SMD varistors
Description: Varistor: metal-oxide; SMD; 4032; 250VAC; 320VDC; 1.2kA; 390V; ±10%
Mounting: SMD
Type of varistor: metal-oxide
Dimensions (a x b x c): 10.2x8x4.5mm
Varistor voltage tolerance: ±10%
Max. operating voltage: 250V AC; 320V DC
Varistor voltage: 390V