Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72714D0160H060
B72714D0160H060
B72714D0160H060 EPCOS - TDK Electronics
High_speed_series.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 22V 0508
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Part Status: Active
Number of Circuits: 4
Varistor Voltage (Min): 22 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 15 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72714D0160H060 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 22V 0508, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0508 (1220 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Part Status: Active, Number of Circuits: 4, Varistor Voltage (Min): 22 V, Maximum DC Volts: 16 V, Capacitance @ Frequency: 15 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72714D0160H060 B72714D0160H060 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics High_speed_series.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 22V 0508
Packaging: Cut Tape (CT)
Part Status: Active
Number of Circuits: 4
Varistor Voltage (Min): 22 V
Maximum DC Volts: 16 V
auf Bestellung 9207 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 26
B72714D0160H060 B72714D0160H060 Hersteller : EPCOS / TDK High_speed_series.pdf?ref_disty=digikey Varistors 0508 66V 10pF