Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72724A2170S162
B72724A2170S162
B72724A2170S162 EPCOS - TDK Electronics
ML__LC.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 32.5V 30A 0612
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 30 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.075J
Part Status: Active
Number of Circuits: 4
Varistor Voltage (Max): 40 V
Varistor Voltage (Min): 25 V
Varistor Voltage (Typ): 32.5 V
Maximum AC Volts: 17 V
Maximum DC Volts: 22 V
Capacitance @ Frequency: 75 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 18000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72724A2170S162 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 32.5V 30A 0612, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0612 (1632 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 30 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.075J, Part Status: Active, Number of Circuits: 4, Varistor Voltage (Max): 40 V, Varistor Voltage (Min): 25 V, Varistor Voltage (Typ): 32.5 V, Maximum AC Volts: 17 V, Maximum DC Volts: 22 V, Capacitance @ Frequency: 75 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72724A2170S162 B72724A2170S162 Hersteller : EPCOS / TDK ML__LC.pdf Varistors CA06P4S17TLCG
auf Bestellung 1477 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
B72724A2170S162 B72724A2170S162 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics ML__LC.pdf Description: VARISTOR 32.5V 30A 0612
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 30 A
Energy: 0.075J
Part Status: Active
Number of Circuits: 4
Varistor Voltage (Max): 40 V
Varistor Voltage (Min): 25 V
Varistor Voltage (Typ): 32.5 V
Maximum AC Volts: 17 V
Maximum DC Volts: 22 V