Produkte > EPCOS / TDK > B78108E1332K000
B78108E1332K000
B78108E1332K000 EPCOS / TDK
b78108_148e.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
RF inductors - Leaded 3.3uH 3000mA 76MHz HF-Choke Axial 10%
auf Bestellung 384 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B78108E1332K000 EPCOS / TDK
Description: FIXED IND 3.3UH 3.05A 73 MOHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 73mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 75MHz, Current - Saturation (Isat): 3.25A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 3.05 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B78108E1332K000 B78108E1332K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b78108_148e.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 3.05A 73 MOHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 73mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 75MHz
Current - Saturation (Isat): 3.25A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 3.05 A
auf Bestellung 3925 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 30
B78108E1332K000 Hersteller : Epcos/TDK b78108s_epcos.pdf Дросель з аксіальними виводами, L = 3,3 мкГн, Розм = 4.00mm x 9.50mm, Точн., % = 10, Q = 45 @ 7.96MHz, Тексп, °C = -55°C ~ 125°C, Екранування = Ні,... Група товару: Індуктивності Корпус: Axial Од. вим: 60
Anzahl je Verpackung: 1 Stücke
verfügbar 15 Stücke:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 45 @ 7.96MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 3.05 A