Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B82422A3220K100
B82422A3220K100
B82422A3220K100 EPCOS - TDK Electronics
b82422a_100.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 22NH 600MA 140MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 2.5GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric)
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B82422A3220K100 EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 22NH 600MA 140MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 2.5GHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric), Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Inductance: 22 nH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B82422A3220K100 B82422A3220K100 Hersteller : EPCOS / TDK b82422a_100.pdf RF Inductors - SMD 22nH 600mA 10% 1210 SMD, AEC-Q200
auf Bestellung 4433 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
B82422A3220K100 B82422A3220K100 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b82422a_100.pdf Description: FIXED IND 22NH 600MA 140MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 100MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 22 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
Mindestbestellmenge: 24
B82422A3220K100 Hersteller : Epcos/TDK b82422a_100.pdf Дросель SMD дротяний, L = 22 нГн, Idc, А = 0,6, Точн, % = 10, Q = 30 @ 100 МГц, Rdc, мОм = 140, SRF, МГц = 2 500, Габ. розм, мм = 3,2 х 2,5 х,2,1, Конфіг. = 1210, Екранування = Ні, Тип осердя = Керамічне,... Група товару: Індуктивності Корпус: 1210 Од. ви