B82422A3221K100 TDK ELECTRONICS
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Inductor RF Molded Wirewound 0.22uH 10% 1MHz 25Q-Factor Ceramic 0.28A 0.64Ohm DCR 1210 Automotive AEC-Q200 T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details B82422A3221K100 TDK ELECTRONICS
Description: FIXED IND 220NH 280MA 640MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 640mOhm Max, Q @ Freq: 25 @ 30MHz, Frequency - Self Resonant: 700MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric), Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 280 mA.
Preis | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
B82422A3221K100 | Hersteller : TDK ELECTRONICS |
auf Bestellung 2000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
auf Bestellung 6000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
B82422A3221K100 | Hersteller : EPCOS - TDK Electronics |
B82422A3221K100 | Hersteller : TDK |
Category: InductorsDescription: Inductor: ferrite; SMD; 1210; 0.22uH; 280mA; R: 0.64Ω; ±10% Mounting: SMD Case - inch: 1210 Case - mm: 3225 Resistance: 0.64Ω Tolerance: ±10% Operating temperature: -55...145°C Conform to the norm: AEC-Q200 Inductance: 0.22µH Body dimensions: 3.2x2.5x2mm Operating current: 0.28A Q factor: 25 Resonant frequency: 700MHz Type of inductor: ferrite |
B82422A3221K100 | Hersteller : EPCOS / TDK |
RF Inductors - SMD 220nH 280mA 10% 1210 SMD, AEC-Q200 |
Description: FIXED IND 220NH 280MA 640MOHM SMPackaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±10% Package / Case: 2-SMD, J-Lead Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Mounting Type: Surface Mount Shielding: Unshielded Type: Drum Core, Wirewound Operating Temperature: -55°C ~ 125°C DC Resistance (DCR): 640mOhm Max Q @ Freq: 25 @ 30MHz Frequency - Self Resonant: 700MHz Ratings: AEC-Q200 Material - Core: Ceramic Inductance Frequency - Test: 1 MHz Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric) Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm) Part Status: Active Inductance: 220 nH Current Rating (Amps): 280 mA |
| B82422-A3221-K100 |
Produkt ist nicht verfügbar |
Дросель SMD дротяний, L = 220 нГн, Idc, А = 0,28, Точн, % = 10, Q = 25 @ 30 МГц, Rdc, мОм = 640, SRF, МГц = 700, Габ. розм, мм = 3,2 х 2,5 х 2,1, Конфіг. = 1210, Тексп, °С = -55...+125, Екранування = Ні, Тип осердя = Керамічне,... Група товару: ІндуктивноAnzahl je Verpackung: 2000 Stücke |